UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wokalnie Litwini i Szwedzi przerastali naszych elbląskich aktorów. Słychać było profesjonalizm i przygotowanie muzyczne sąsiadów. Mimo wszystko słuchało się z koncertu z wielką przyjemnością i chętnie posłuchałabym jeszcze więcej polskich piosenek w obcym wykonaniu