UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A tak na marginesie: nie jest lekko być aktorem teatralnym. W ciągu jednego spektaklu zaśpiewać dobrze tyle tak różnych piosenek w trzech językach to dla wykonawców nie rozrywka tylko ciężka harówa, moim zdaniem. Hero.