UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wnioskuję, że przed I WŚ każdy mógł mieć pistolet. Gdyby tak nie było to by się nie zastrzelił. Swoją drogą, dziwne są losy ludzi i miasta. Dziś pewnie grób tych tragicznie zmarłych osób, znajdzie się po przebudowie pod jezdnią. Kto by o tym wiedział w tamtych czasach.


Anuluj