UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na widokówce widać, że do Krynicy Morskiej jeździli zamożni ludzie. Nie widać tam podlotków jak jest obecnie Czy ten hotel jeszcze istnieje. Bo ja go nie widziałem?. Może za rzadko bywam w Krynicy, a może kolumny rozebrali.


Anuluj