UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo ważne przedsięwzięcie!! Brawo!! Do tej sciezki rowerowej. .to Szanowny Pan zdaje sobie sprawe jek czesto pokrecone sa sciezki rowerowe z "chodnikami" np. przy szkole muzycznej. .oraz jak ciezko utrzymac grupe, zwlaszcza mlodszych dzieci w ryzach. .:/


Anuluj