UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo ważne przedsięwzięcie!! Brawo!! Do tej sciezki rowerowej. .to Szanowny Pan zdaje sobie sprawe jek czesto pokrecone sa sciezki rowerowe z "chodnikami" np. przy szkole muzycznej. .oraz jak ciezko utrzymac grupe, zwlaszcza mlodszych dzieci w ryzach. .:/