UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ostatnio stojąc przed światłami na skrzyżowaniu przy ul Traugutta z Groblą św Jerzego, byłem świadkiem następującego obrazka, dwie panie przedszkolanki przeprowadzały grupe dzieci przez przejście w kierunku do ul Nistchmana, dzieci były ubrane w kamizelki odblaskowe i chwała im za to, wszystko byłoby fajnie gdyby nie to że prowadziły je po ścieszce rowerowej pomimo tego że na przejściu nie było żadnego pieszego, natomiast nadjechał rowerzysta i uparcie dzwonił aby mu ustąpiły przejazd, takie to niedouczone panie zajmują się naszymi pociechami
wsab