UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rządzący Elblągiem zapomnieli że najlepsza nauka dzieci to w miasteczku rowerowym którego w Elblągu nie ma. Politycy sobie lokale remontujecie i nowe sprzęty a dzieci macie w d. .. e i ich problemy.
Rządzący Elblągiem zapomnieli że najlepsza nauka dzieci to w miasteczku rowerowym którego w Elblągu nie ma. Politycy sobie lokale remontujecie i nowe sprzęty a dzieci macie w d. .. e i ich problemy.