UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szacunek Conca za piękną walkę do końca, brawo chłopaki, brawo Tomek Sambor, piękna brama !!!
Kibic Concordii
Szacunek Conca za piękną walkę do końca, brawo chłopaki, brawo Tomek Sambor, piękna brama !!!
Kibic Concordii