UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
od razu wyjaśnie że nie jestem elblążaninem i nie jestem kibicem żadnego klubu elbląskiego, ale miałem okazję oglądać po dwa mecze każdego z nich ( OE, OE'04 i Concordii) bo poprostu jestem kibicem pilki nożnej. Obiektywnie patrząc na grę to najładniejszą piłkę gra Concordia. Dziś pokazała w meczu przeciwko Olimpii 2004 jak się gra przemyślana pilkę, od samego początku do końca prowadziła gre, kontrolowała mecz. Tylko brak szczęscia przy bramkach dla OE'04,bo wpadły z niczego spowodował taki wynik. Słonie (no właśnie nie wiem co on symbolizuje w herbie?) wykazali wole walki do ostatniego gwizdka. Jestem pod wrażeniem ich gry. Szkoda aby nie awansowali. Pozdrawiam wszystkich kibiców.
adept trenerki