UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niezaluje ze poszedlem na ten mecz super emocje bylam za sloniami gdyz chce aby awansowali szkoda pierwszych meczy przegranych z zabem startem i awans byl by pewny a tak trzeba liczyc ze start nie dostanie awansu


Anuluj