UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niezaluje ze poszedlem na ten mecz super emocje bylam za sloniami gdyz chce aby awansowali szkoda pierwszych meczy przegranych z zabem startem i awans byl by pewny a tak trzeba liczyc ze start nie dostanie awansu