UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hehehe a ja ta pani a chyba znam ona jest pielegniarką na oddziale ortopedycznym bardzo fajna i miła babka oby było takich wiecej :)
hehehe a ja ta pani a chyba znam ona jest pielegniarką na oddziale ortopedycznym bardzo fajna i miła babka oby było takich wiecej :)