Co wy tutaj narzekacie? Było super. Na pewno przyjdę z rodzinką na kolejny mecz. :)AnetaElbląg
Co wy tutaj narzekacie? Było super. Na pewno przyjdę z rodzinką na kolejny mecz. :)