UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Spore wrażenie robili ludzie podążający na Plac Jagiellończyka"? Większe robili wracający z Placu "patrioci" zrywający flagi z samochodów, ozdoby lusterek chyba dobrze są mocowane, bo zdejmowane były z lusterkami, wyzywjący piłkarzy od ku**w, szmat i takich tam. Super. Naprawdę exstra. Zwłaszcza podoba mi się szacunek do naszej flagi.
dota-031