UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Spore wrażenie robili ludzie podążający na Plac Jagiellończyka"? Większe robili wracający z Placu "patrioci" zrywający flagi z samochodów, ozdoby lusterek chyba dobrze są mocowane, bo zdejmowane były z lusterkami, wyzywjący piłkarzy od ku**w, szmat i takich tam. Super. Naprawdę exstra. Zwłaszcza podoba mi się szacunek do naszej flagi.

dota-031

Anuluj