UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
od jutra będzie dużo wiecej nalewaków do piwa i ogólnie więcej miejsca, bo te zbyteczne biedronki itp. się wyniosą; ) co do patriotyzmu, to mnie ubawiłeś; P niezłą polewke mam teraz z tych pseudo patriotów, co wszedzi teraz flagi wywieszają i samochody przyozdabiają JAK GRA REPREZENTACJA PZPN-U (nie mylićz reprezentacją Polski) - a jak sąświęta narodowe, Dzień Niepodległosci, czy chocby świeto flagi narodowej TO CI WSZYSCY "patrioci" jakoś nagle gubią swe flagi i nie wywieszają - A TO PRZECIEŻ WTEDY RZEDE WSZYSTKIM POWINNO SIĘ AKCENTOWAĆ DUMĘ NARODOWA
Polski Patriota