UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

sam jesteś jak ten obciach, gówno kibicujecie gówno z was za patrioci. .nawet w tym jesteście słabi siedzicie na necie i komentujecie a nawet nie wiecie jaka była atmosfera. DALEJ DALEJ POLACY !!


Anuluj