UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dokladnie. tylko dla wybranych! arty w internecie i gdy sie je widzi i chcce tam isc - slyszy sie ze nie ma juz daaawno biletow. druga sprawa - ciemno w galerii jak nie powiem gdzie. ziarno na fotkach swiadczy tylko o wysokim ISO czyli o totalnej ciemnosci. tam powinno byc lepsze oswietlenie