UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
był zamech a mamy teraz 7tys bezrobotnych. za to zachód ma dobre rynki zbytu. dług rosnie zobaczymy jak dożyjemy jaki bedzie tego tragizmu koniec.
ZAM
był zamech a mamy teraz 7tys bezrobotnych. za to zachód ma dobre rynki zbytu. dług rosnie zobaczymy jak dożyjemy jaki bedzie tego tragizmu koniec.
ZAM