UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wkrótce na stronie Hospicjum Elbląskiego- www.ehospicjum.pl oraz na stronie Hospicjum na facebooku, będzie link do fotoreportażu z fesrtynu. Anna Podhorodecka


Anuluj