UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a co z podatkami? dlaczego na wszystko brakuje, na leki onkologiczne brakuje, na hospicja brakuj, na służbe zdrowia brakuje, na szkoły brakuje moznaby dalej wymienieć. czy bedziemy zbierali na ulicy pieniadze na to wszystko?czy z gospodarnoscia w warszawie jest coś nie tak?moze VAT trzeba podnieść do 30%?podatek dochdowy do 25%? NIE!!!!! niech sie naucza w warszawie gospodarnosci bo marnuja pieniadze i wydaja je tem gdzie nie trzeba.


Anuluj