UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tunio dopiero teraz podniósł wiek emerytalny do 67 r. a Stolarski ma 75!!!!! trochę samokrytyki dyrektorze i daj popracować innym


Anuluj