UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .a dlaczego nie tym młodym z wewnątrz, którzy stoją, idą a nawet biegną obok często wyprzedzając. .. sporo takich !!!
oto jest pytanie
.. .a dlaczego nie tym młodym z wewnątrz, którzy stoją, idą a nawet biegną obok często wyprzedzając. .. sporo takich !!!
oto jest pytanie