UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

.. .a dlaczego nie tym młodym z wewnątrz, którzy stoją, idą a nawet biegną obok często wyprzedzając. .. sporo takich !!!

oto jest pytanie

Anuluj