UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
poproszę troszkę danych - ile dzieci po podstawowej szkole pozostaje w niej i uczy się dalej przechodząc do gimnazujm? Nie wszystko złoto co się świeci, oj nie. No i słuszne pytanie poniżej - Panie Bogusławie daj pan pałeczkę młodym, ale nie tym, którzy stoją obok tylko nowym z zewnątrz. Jest Pan w tej szkole od 1977 roku czy to nie dość już?
pytanie dlaczego