UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do ktossss. Gdybyś choć trochę rozumiał kulturę, pewnie nie pisałbyś takich bzdetów. Ludzie kultury - w przeciwieństwie do Ciebie, coś tworzą i oby było ich jak najwięcej. Ciekawy wernisaż.

uczestnik

Anuluj