UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do ktossss. Gdybyś choć trochę rozumiał kulturę, pewnie nie pisałbyś takich bzdetów. Ludzie kultury - w przeciwieństwie do Ciebie, coś tworzą i oby było ich jak najwięcej. Ciekawy wernisaż.
uczestnik
Do ktossss. Gdybyś choć trochę rozumiał kulturę, pewnie nie pisałbyś takich bzdetów. Ludzie kultury - w przeciwieństwie do Ciebie, coś tworzą i oby było ich jak najwięcej. Ciekawy wernisaż.
uczestnik