UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lukaszu! W Elblagu wiele lat NIC nie było! Same smęty, teraz jest niby lepiej ale ludzie juz nie wierza i przyzwyczaili się do wyjazdów do innych miast (kino, sztuka, koncerty) albo zwyczajnie wyniosły się tam gdzie jest lepiej (praca, wieksze zarobki) ci co siedza tutaj nie chca marnowac kasy i czasu na coś sredniego, wola juz interent. Znam takich i wiem co pisze bo rozmawiamy. Galeria el jest fajna ale tak naprawde w kóko to samo (dla srednio zorientowanego w temacie) bo dzieła nie urywaja dupska sa np dobre ale to tyle! nazwiska w XXi wieku nie robia WOW!To nie te czasy moze po smierci beda w cenie tak to bywa w sztuce. Wykształcenie nie ma nic do rzeczy :) bo robotnik nie pójdzie też tam "gdzie jest kultura" bo również nie ma siły, a ta kroplą w morzu (free drink) elit pijackich elbląskich "artystów" nie przyciagniesz :-O zamontuj kega to przyjdą hehe musza sie wzmocnic bo na trzeźwo nie idzie tego ogladać dlatego mamicie ich alkoholem; D Ogrody Polityki? Nigdy nie byłem i nie mam zamiaru. Nie lubię takiej muzyki. Nie znam sie?Bys sie zdziwił. Po prostu nie lubię tego co proponuja. Tradycji u nas nie ma to fakt. Darmowe imprezy sa dla blebsu co idzie aby w tłumie poczuć się, ze jego życie ma sens, że nie jest sam w tym zamęczonym kraiku :)


Anuluj