UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Twardy orzech - tak to już w Elblągu jest, że nawet jak ktoś ma wyższe wykształcenie i pracuje w zawodzie tzw. umysłowym, to po dniu pracy woli sobie włączyć TV albo iść na działkę niż do Galerii. Wiele osób nawet nie ma pojęcia, że istnieje coś takiego jak Ogrody Polityki, choć teoretycznie bardzo im taka tematyka odpowiada. Jakoś nie ma wśród potencjalnych odbiorców kultury tradycji szwendania się po Starówce w poszukiwaniu duchowej strawy. Mam wrażenie, że jednak w ostatnich latach oferta się trochę poszerza, więc i z frekwencją może będzie lepiej. Zobaczymy jak wypadnie np. Noc Muzeów. W ubiegłym roku w Galerii były przecież tłumy.

Łukasz23

Anuluj