UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jako fan aktualnej wystawy powiem tylko, że nie TRZEBA na nią iść, ale WARTO na nią iść. W sumie to dotyczy obcowania ze sztuką w ogóle.
Łukasz23
Jako fan aktualnej wystawy powiem tylko, że nie TRZEBA na nią iść, ale WARTO na nią iść. W sumie to dotyczy obcowania ze sztuką w ogóle.
Łukasz23