UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jako fan aktualnej wystawy powiem tylko, że nie TRZEBA na nią iść, ale WARTO na nią iść. W sumie to dotyczy obcowania ze sztuką w ogóle.

Łukasz23

Anuluj