UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
miłosnikom sztuki wydaje się, ze trzeba chodzic i zerkac na prace w realu ale niech wiedza, ze w miare obyci kulutralnie ludziska czasem nie maja ochoty iść gdziekolwiek bo im dupska przywarły do siedzień :) Nie jestem ignorantem mentalnym ale fizycznym :) Jesli to kochacie to róbice dalej. Nikt wam nie broni. ludzie przyjda jak zechca. nie oceniaj ich bo moze nie maja ochoty. wola coś innego wlasnie wojne na jadaczki albo inny serial. jesli ci zle to zamknij galerie i bedziesz mial spokój :) kwestia gustu.