UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Łukasz23,widzę że trwasz w zamiarze szerzenia wiedzy, umiejętności oceny i sposobu rozumienia sztuki wśród elblążan. Niestety wczorajszy wieczór kulturalny w Galerii EL przegrał w przedbiegach z 2270-ym odcinkiem Klanu na dwójce, tudzież 73-im odcinkiem Julii na TVNie. Szkoda. Zastanawiam się jak WIELKA sztuka musiałaby zawitać do Elbląga, żeby ludzie wyszli z domów? Może Bajm z Beatą Kozidrak? Może Maryla Rodowicz? Moim zdaniem gdyby Abakanowicz przyjechała do Elbląga niewiele osób przyszłoby na spotkanie a jeszcze mniej potrafiłoby powiedzieć co ma z Elblągiem wspólnego. Ale że Ewa Farna była na ostatnich Dniach Elbląga to wiedzą tłumy. Czy dzisiejsza sztuka sprowadza się do koncertu gwiazdy Radia ZetEsRm czy innego?

~Wiolka

Anuluj