UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dawno nie widziałem w Galerii EL tak ciekawych obrazów. Imponują monumentalną prostotą i uporządkowaniem. Nawet samą swoją skalą robią w tym wnętrzu fantastyczne wrażenie. Warto zobaczyć "na żywo".

Łukasz23

Anuluj