UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dawno nie widziałem w Galerii EL tak ciekawych obrazów. Imponują monumentalną prostotą i uporządkowaniem. Nawet samą swoją skalą robią w tym wnętrzu fantastyczne wrażenie. Warto zobaczyć "na żywo".
Łukasz23
Dawno nie widziałem w Galerii EL tak ciekawych obrazów. Imponują monumentalną prostotą i uporządkowaniem. Nawet samą swoją skalą robią w tym wnętrzu fantastyczne wrażenie. Warto zobaczyć "na żywo".
Łukasz23