UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Telewizja i gazety informują o naszych stratach, każdym zabitym lub rannym żołnierzu. Nie informują o naszych sukcesach-ilu Afgańczyków nasi "wyeliminowali" Sadząc z danych o 1,5 mln ofiar wojny afgańskiej musimy w tej statystyce mieć spory udział, po kilkunastu na jednego, dzieci licząc po 0,5 za sztukę. Dobrze nam się chłopcy zasłużyli, choć z drugiej strony nie rozumiem jakie korzyści odnosi mój kraj z wybijania mieszkańców Afganistanu. Czy będziemy zajmować ich tereny jak Amerykanie kiedyś tereny Indian?
John Wayne