UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co ma Nowaczyk do Porto 55 ? Przecież to prywatna spółka, jej prywatny grunt, i ich sprawa co zrobią. Dlatego proponuję wszystkim którzy nie znają tematów, żeby zamknęli swoje jadaczki bo tylko zamęt robią. Żeby o czymś pisać, to trzeba jeszcze coś wiedzieć.

junkers

Anuluj