UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tych 4 idi...w powyzej. W tym miescie cokolwiek powstanie, to zle. Nie ma orlika to tragedia, jest, to jescze gorzej. Poczytajcie sobie komentarze pod artykulem z okazji pierwszego Orlika w Elblazkowie: http://www.portel.pl/artykul.php3?i=44309

Taki jakiś tam

Anuluj