UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do tych 4 idi...w powyzej. W tym miescie cokolwiek powstanie, to zle. Nie ma orlika to tragedia, jest, to jescze gorzej. Poczytajcie sobie komentarze pod artykulem z okazji pierwszego Orlika w Elblazkowie: http://www.portel.pl/artykul.php3?i=44309
Taki jakiś tam