UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nowaczyka zapomniałeś już o kompletnej klapie jaką była galeria porto elblążanie przez tą inwestycję mieliśmy tylko utrudniony ruch a wyszła KLAPA zresztą tym razem będzie podobnie, pytam się co robią twoi urzędasy aby tworzyć nowe miejsca pracy? bo to że załatwiają pracę po KOLESIOSKU to już wiem np. epec