UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wywalanie kasy na Orliki w tak biednym miescie jak Elblag a nie tworzenie stalych miejsc pracy to po prostu śmianie sie ludznosci miasta w twarz, identyczne zachowanie jak zepchniecie staruszki ze schodow i zapytac sie dokad tak sie spieszy !