UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ha ha ha, tak jak wszystkie inne, nie dla młodzieży, bo (cyt. ) "się nie opłaca", tylko dla starych dziadów, albo drużyn z Elbląga (ostatnio czyt, : El blaga)!!! Był artykuł o orliku w GG i co się zmieniło? tylko to, że w weekendy, kiedy nie ma pseudoanimatora (heh) dzieci mogą wejść na boisko

OrlikiDlaDzieci

Anuluj