UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobra inicjatywa, koncert w Mjazzdze, szkoda, że zdjęcia sa podpisane tylko nazwiskiem autora fotografii, a nie nazwiskiem osoby na zdjęciu. Tak wiele dzieje sie w obszarze szeroko rozumianej kultury w Elblągu, że warto by pokusić się o wiekszą dostępność informacji o tych wydarzeniach. Szkoda niektórych, o których dowiadujemy się po fakcie. Wiele osób pewnie nie wie o jutrzejszym koncercie świetnej ekipy jazzowej w Mjazzdze. Reklama, informacja i jeszcze raz reklama, bo sama znikajaca notatka w internecie, to trochę za mało.


Anuluj