UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja tam nie kupuje dekodera, odpoczne sobie od telewizji i nie bede musial już placić abonamentu poniewaz moj tv nie bedzie juz przystosowany do ogladania nadawanego pragramu. Mam wszystko w internecie

wentylll

Anuluj