UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tam nie kupuje dekodera, odpoczne sobie od telewizji i nie bede musial już placić abonamentu poniewaz moj tv nie bedzie juz przystosowany do ogladania nadawanego pragramu. Mam wszystko w internecie
wentylll