UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A w zbiorczych jak telewizji cyfrowej nie było, tak nie ma. Już niedługo przecież wyłączą analogową, a nie da sie wszystkiego przestawić w miesiąc

TV_maniak

Anuluj