UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A w zbiorczych jak telewizji cyfrowej nie było, tak nie ma. Już niedługo przecież wyłączą analogową, a nie da sie wszystkiego przestawić w miesiąc
TV_maniak
A w zbiorczych jak telewizji cyfrowej nie było, tak nie ma. Już niedługo przecież wyłączą analogową, a nie da sie wszystkiego przestawić w miesiąc
TV_maniak