UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoła, która zniszczyła mnie psychicznie. Powracające depresje, zaburzenia emocjonalne. Trzeba mieć mnóstwo samozaparcia, ambicji i zapału. Ale i tak nie żałuję swojego wyboru. Trafiłam na świetną klasę, którą uwielbiam. I po tych czterech latach śmiało mogę stwierdzić, że były to jedne z najfajniejszych lat w moim życiu.
XYZ1