UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z grona Pedagogów tego Liceum należy wypłoszyć owych, nieco już starszawych - Zapoznanych Geniuszy Plastyki Elbląskiej. Jeżeli ta szkoła chce być nowoczesna i kreatywna to Ci Panowie powinni zejść ze Sceny. Czas na spacery /ale bez piwa/. .. i zabawy z wnukami. Sztuki plastyczne już odjechały. , PRL to historia !.


Anuluj