UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cepów do krytyki, to nigdy nie brakuje. Jak trzeba coś sensownego napisać, to już w głowie pustka. Panowie puknijcie się w głowę. Żal mi was!!!
Cepów do krytyki, to nigdy nie brakuje. Jak trzeba coś sensownego napisać, to już w głowie pustka. Panowie puknijcie się w głowę. Żal mi was!!!