UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

brak podjazdów i przystosowań dla niepełnosprawnych tu widzę - a każdy powienien móc udać się do takiego biura - no chyba, że do mnie jako "wózkowicza" pan/pani poseł przyjedzie do domu? J.


Anuluj