UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fantastyczne biuro, cudowne przekąski, kanapki, było fajnie. Tylu gości w godzinach pracy. .. .. /ale na państwowych urzędach/. A teraz zapraszam do pracy na rzecz miasta Elbląg.

100 % Elblążanin

Anuluj