UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fantastyczne biuro, cudowne przekąski, kanapki, było fajnie. Tylu gości w godzinach pracy. .. .. /ale na państwowych urzędach/. A teraz zapraszam do pracy na rzecz miasta Elbląg.
100 % Elblążanin
Fantastyczne biuro, cudowne przekąski, kanapki, było fajnie. Tylu gości w godzinach pracy. .. .. /ale na państwowych urzędach/. A teraz zapraszam do pracy na rzecz miasta Elbląg.
100 % Elblążanin