UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie się bawią za pieniądze podatników, ciekawe po co te biuro niech się pochwalą co zrobili karierowicze
Fajnie się bawią za pieniądze podatników, ciekawe po co te biuro niech się pochwalą co zrobili karierowicze