UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
oczywiscie zlom amortyzatory i koncowki to jest to !!!!! harley krzewsk puknij sie wl gglowe !!!! skp ma racje. .i tak za szybko jechal wiem dobrze czlowieku jak by jechal 60km nic by sie nie stalo oczywiscie ponoosi tam ludzi po 120km latanka po tych drogach, . , audi 80 w gazie ro 89,. .szok!!!!! sprawne auto tak by sie nie zachowalo nigdy !!!!to na 100 %. .a naet jak jechal tam 80kmh to za duzo widocznie na takie auto!!!! cieszmy sie ze zyje kazdy z nich. .a auto. .. szkoda gadac. .auto. .. szkoda gadac. .o debilach jak harley haha
wolniej i bedzie dobrze