UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ręce opadaja jak sie czyta, ze przy takiej inicjatywie jeszcze nie wsparli ci co powinni. Władza nasza pieniadze ma na wszystko tylko dla ludzi nie ma -szok życze Wam by sie udało i by rządzący pochyliła się nad Wami bo to dla nas są oni a nie my dla nich.