UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Wojtku! Wielki szacun ! Przyznam, że dreszcz wzruszenia pzeszedł mi po plecach oglądając zdjęcia z treningu. Podajcie namiary, jak można wspierać tę inicjatywę. Osobiście chętnie wesprę paroma groszami.

były "judok"

Anuluj