UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Wojtku! Wielki szacun ! Przyznam, że dreszcz wzruszenia pzeszedł mi po plecach oglądając zdjęcia z treningu. Podajcie namiary, jak można wspierać tę inicjatywę. Osobiście chętnie wesprę paroma groszami.
były "judok"