UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szcun dla was ! Powodzenia w walce o pieniążki, kurcze jak to jest w elblągu że mamy 1 drużyne w polce hoeja i jednocześnie reprezentacji polski do tego teraz drużyna judo. Świetna inicjatywa :) A może by tak przycisnąć "Słońce dubaju" niech rzuci pare tys pod pretekstem promowania elbląga za granicą jako przyjazne miasto dla osób niepełnosprawnych :) Pamietam mistrzostwa europy w siatkówce na siedząco w elblągu szkoda tylko, że zainteresowanie było słabe

łosiu

Anuluj