UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jejku gdzie dyżurni z urzędu broniący dobrego imienia miłościwie panującego? Do piór towarzysze, do klawiatur - wasze bożyszcze znowu sprofanowane w komentarzach :)
jejku gdzie dyżurni z urzędu broniący dobrego imienia miłościwie panującego? Do piór towarzysze, do klawiatur - wasze bożyszcze znowu sprofanowane w komentarzach :)