UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jejku gdzie dyżurni z urzędu broniący dobrego imienia miłościwie panującego? Do piór towarzysze, do klawiatur - wasze bożyszcze znowu sprofanowane w komentarzach :)


Anuluj