UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cater(R)pi(l)ar - nie mam więcej fotek. Te zrobiliśmy na akcji przeciwpowodziowej, po tym jak sami znaleźliśmy wyrwę w wale, zadzwoniliśmy do Służb z informacją, a po przyjeździe w parę godzin rozkopaliśmy wał dla lepszego spływu wody na polder zalewowy a tym samym poziom rzek zaczął się obniżac. Swoją drogą. .. zrobiliśmy ujście Elszki obszarem Natura2000 i w związku z tym nie ma jak skruszyć lodu na ujściowym odcinku, więc prawdopodobnie dlatego pojawiają się problemy przy krze i rozstopach, bo woda nie ma ujścia.